Life is funny?-Úvod+1.kapitola

1. august 2014 at 13:11 | Natyლ |  Story-Life is funnny
Ahoj:) Tak jsem se konečně rozhodla dát sem ten příběh:) A prosím buďte ke mě upřímný a UPŘÍMNĚ mi řekněte,co si o tom příběhu myslíte a jestli mám pokračovat.:)
Já doufám,že ta první kapitola není moc dlouhá nebo zase naopak moc krátká..:/ Mně se to zdá tak akorát,ale nevím jak vám:) A také v této kapitole není nic moc zajímavých věcích..Je to spíš takovej úvod a začátek..:)

Life is funny?


Úvod:
Není nic lepšího než být sama. Proč? Když je Christy sama, tak má pocit, že může vše, bez toho, aby ji někdo řekl, že tohle dělá špatně, tohle nemůže a tak dále. Nejraději se prochází sama, v dešti a s iPodem. Naprosto neví, jak si má života užívat a popravdě ani neví, proč by se měla celej život o něco snažit a pak umřít. Přijde ji to jako naprostá hloupost.Dost věcí se ale změní po té, co nastoupí na Střední školu. Pozná nový životní styl,pozná lásku,ať už pravou nebo nepravou a postupem času začne zjišťovat, že musí udělat něco proto,aby zemřela s pocitem štěstí. Bohužel pokus o jakékoliv malé štěstí se jen zvrtá a…No nechte se překvapit.


1.kapitola - Všechno nové. Já stejná.

Tak jo. Právě nastupuji do autobusu a říkám si, jestli by nebylo lepší jet někam jinam a už se nevrátit. Bohužel už tu sedím a jedu do nové školy mezi nové lidi. Jak moc se těším. Ne! Netěším se ani trochu. Nemám na co se těšit. Školy mi vždy přišly tak stupidní. Při tom všem přemýšlení na mne najednou promluvil nějaký kluk. "Ahoj, jmenuju se David. Ty jsi tady nová?" ..Já jsem na něj jen ale podivně koukala a neodpověděla. Nevím, jestli to bylo z toho důvodu, že jsem při pohledu do jeho krásných hnědých očí nevnímala, co vlastně říká a nebo jsem mu jen nerozuměla. Snažím se co nejrychleji vystoupit z autobusu, aby mne už neviděl! A moment, jak se vlastně jmenuje? Já jsem pitomá. Ani se nedivím, že od sebe ty lidi tak odpuzuji. Můžu si za to sama! A kruci, támhle je! Musím se jít rychle schovat! Snaha marná…"Ahoj ,ty jsi tu nová viď?" …Můj bože! To je šílený! A proč se mne na to vůbec ptá ? Co když se mu líbím? Ne to je hloupost…"Jo to jsem..Proč se ptáš?", odpověděla jsem. "No ptám se, protože mám napsat seznam všech prváků. Takže…jak se jmenuješ?".Potichu jsem zamumlala moje jméno a doufala, že mi rozuměl. Tak tohle je jako zákon schválnosti. Poprvé na mne promluví nějaký hezký kluk a nakonec zjistím, že to bylo jen z nutnosti. Ale už se tím nebudu dále zabývat a jdu normálně do školy. Vešla jsem a vůbec jsem netušila,kam mám jít. Chtěla jsem se někoho zeptat, ale hrozně jsem se styděla. Na štěstí mne oslovila nějaká holka a zeptala se mne, kdo jsem. Tak jsem jí o sobě řekla a ona mi ukázala moji třídu. Když jsem přišla do třídy, tak jsem tam byla naštěstí první. Sedla jsem si do zadu k oknu a doufala, že si ke mne nikdo nesedne. Konečně ty hodiny rychle utekly akorát ještě na oběd. Obědy jsou stejné jako vždy. Kuchařky, co vám hnusně dávají oběd na talíř, hnusný upocení sportovci, co se k obědu ženou jako stádo koňů. Naprostá hrůza. Sedím tu a doufám, že o mne nikdo neví.. No neuvědomuji si, že přitahuji více pozornosti, než ostatní. Ano, nejsem tu jedná, kdo je tu nový, ale člověk, co nikam nezapadá a je jiný než ostatní, vždy "zaujme" nejvíc. Přijde mi, že je pro mne všechno nové, protože na základce jsem byla smířená s tím, že na mě všichni házejí divný obličeje, ale tady? Tady je to jiné. Jsou tu jiný lidi, starší lidi. Velká změna. Jen já jsem pořád stejná. Nějak si začínám uvědomovat, že by bylo fajn patřit někam mezi normální lidi. Musím se změnit!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Simix Simix | Web | 1. august 2014 at 20:36 | React

Ahoj :)
Ten úvod se mi líbí :)
A první kapitola také.
Já střední školu načala v pohodě ... pomohl nám i adapťák a tak.
A učitelé nás dost sbližovali.
No, těším se na další díl. Dlouhé to není tak fajn :)
Ahoj :)

2 Domi | © GRAPHICS STUDIO Domi | © GRAPHICS STUDIO | Email | Web | 1. august 2014 at 20:40 | React

veľmi pekné :)
škoda že to je len taký začiatok, že sa ešte nič také nestalo, ale chápem :)
teším sa na pokračovanie <3

3 Ala Ala | Web | 25. september 2014 at 12:30 | React

Fajne čtení, díky.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama